POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW

Laureaci III etapu konkursu „ODDAJ KREW, PRZELEJ ŻYCIE”

Zakończył się III etap konkursu „ODDAJ KREW, PRZELEJ ŻYCIE”.

Poniżej lista laureatów.

Zwycięzców powiadomimy telefonicznie i umówimy termin odbioru nagrody.

Gratulujemy wygranych i dziękujemy za liczny udział w konkursie.

Konkurs trwa, przed nami kolejne losowanie w październiku. Zachęcamy do udziału!!!

Laureaci III etapu konkursu „ODDAJ KREW, PRZELEJ ŻYCIE”:

L.P. imię i nazwiskorodzaj nagrody
1FILIP PLEWAwybrany model Dacia na weekend, zestaw nagród
2MICHAŁ LUPEbadanie techniczne, zestaw nagród
3JULIA BUCZYŃSKABadanie techniczne, zestaw nagród
4ŁUKASZ DUDINkarta podarunkowa do sklepu Agora, zestaw nagród
5MICHAŁ KUBIAKzestaw Premium od firmy PUPIL, zestaw nagród
6KONRAD KAŹMIERCZAKbon zakupowy od firmy PUPIL, zestaw nagród
7MACIEJ DOLATAbon zakupowy od firmy PUPIL, zestaw nagród
8ZBIGNIEW MAZUREKkubek termiczny, zestaw nagród
9WOJCIECH BĄKkubek termiczny, zestaw nagród
10MARTA BERLIKkubek termiczny, zestaw nagród
11ADAM SMOLAREKkubek termiczny, zestaw nagród
12DAWID ZAGÓRSKIkubek termiczny, zestaw nagród
13AURELIUSZ PASZEKkubek termiczny, zestaw nagród
14WIKTORIA GĄSIOREKkubek termiczny, zestaw nagród
15DAWID JANKOWIAKkubek termiczny, zestaw nagród
16RAFAŁ WOJCIECHOWSKIkubek termiczny, zestaw nagród
17ANDRZEJ MIELCAREKkubek termiczny, zestaw nagród
18MATEUSZ UGORNYkubek porcelanowy, zestaw nagród
19DOMINIK MIŁEKorganizer firmy Marker, zestaw nagród
20ŁUKASZ PIOTROWSKIorganizer firmy Marker, zestaw nagród
21MATEUSZ JEŻYKorganizer firmy Marker, zestaw nagród
22WOJCIECH RATAJCZYKorganizer firmy Marker, zestaw nagród
23JACEK ANTCZAKorganizer firmy Marker, zestaw nagród
24GRZEGORZ JAŹWIECKIzestaw nagród
25KRZYSZTOF KOSZELAzestaw nagród
26DAWID OLEJNICZAKzestaw nagród
27MAGDALENA KARWACKAzestaw nagród
28ŁUKASZ ZIEMNIAKzestaw nagród
29JÓZEF CHRZANOWSKIzestaw nagród
30JOLANTA HOFMANzestaw nagród
31SZYMON WŁODARZzestaw nagród
32KATARZYNA SOBIERAJzestaw nagród
33JOLANTA WOŹNIAKzestaw nagród
34MONIKA KOŁODZIEJzestaw nagród
35PAWEŁ SKRZYPCZAKzestaw nagród
36BŁAŻEJ JASIAKzestaw nagród
37RAFAŁ BRONISZEWSKIzestaw nagród
38MARIOLA WIECZOREKzestaw nagród
39ROBERT KEMPAzestaw nagród
40BARTOSZ DOMAGALSKIzestaw nagród
41MATEUSZ EBERCHARTzestaw nagród
42MARIUSZ JARCZEWSKIzestaw nagród
43MAGDALENA PANCEWICZzestaw nagród
44KAROL NIEDBAŁAzestaw nagród
45BARBARA ZIMOCHzestaw nagród
46PAULINA GŁĄBzestaw nagród
47KAROL WÓJCIKzestaw nagród
48DARIUSZ ŁECHTAŃSKIzestaw nagród
49MARCIN GRZEGOREKzestaw nagród
50SERGII REGOTUNzestaw nagród
Przejdź do treści