Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-)

Pielęgniarka – RCKiK – archiwalne

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zatrudni na stanowisko pielęgniarki:

Termin składania  ofert do  30.06.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne

Opis stanowiska:

Wymagania

Oferujemy

1.  Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: sekretariat@krwiodawstwo.kalisz.pl w tytule wiadomości wpisując – rekrutacja

2. Prosimy dołączyć informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCKiK w Kaliszu i kwestionariusz osobowy ubiegającego o pracę – załączniki

3. Oferty kandydatów, które nie zostały wybrane na stanowisko w procesie rekrutacji, w których kandydaci nie wyrazili zgody na wzięcie udziału w kolejnych rekrutacjach, zostaną komisyjnie zniszczone.

Przejdź do treści