POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW POTRZEBNA KREW

Wyniki I etapu konkursu “ODDAJ KREW, PRZELEJ ŻYCIE”

Zakończył się I etap konkursu „ODDAJ KREW, PRZELEJ ŻYCIE”.

Poniżej lista laureatów.

Zwycięzców powiadomimy telefonicznie i umówimy termin odbioru nagrody.

Gratulujemy wygranych i dziękujemy za liczny udział w konkursie.

Konkurs trwa, przed nami kolejne losowania w sierpniu, wrześniu i październiku. Zachęcamy do udziału!!!

Laureaci I etapu konkursu „ODDAJ KREW, PRZELEJ ŻYCIE”:

L.P. imię i nazwiskorodzaj nagrody
1MIROSŁAWA PAWLAKwybrany model Hyundai na weekend, zestaw nagród
2PAULINA DORABIAŁAserwis klimatyzacji (odgrzybianie, dezynfekcja), zestaw nagród
3JACEK SZLACHETKAserwis klimatyzacji (odgrzybianie, dezynfekcja), zestaw nagród
4HUBERT SOBCZAKkarta podarunkowa do sklepu Agora, zestaw nagród
5KRZYSZTOF MIKOŁOWSKIzestaw Premium od firmy Pupil, zestaw nagród
6MICHAŁ KOWALSKIbon zakupowy w sklepie internetowym firmy PUPIL o wartości 150 zł, zestaw nagród
7KRZYSZTOF BUDNIKbon zakupowy w sklepie internetowym firmy PUPIL o wartości
50 zł, zestaw nagród
8ŁUKASZ BINKOWSKIplecak turystyczny, zestaw nagród
9JAROSŁAW GOSKorganizer skórzany, zestaw nagród
10KAROL KUBIAKorganizer skórzany, zestaw nagród
11MARIUSZ SURMAorganizer skórzany, zestaw nagród
12ADRIAN KACZMAREKorganizer skórzany, zestaw nagród
13KAMILA BŁASZCZYKorganizer skórzany, zestaw nagród
14TOMASZ SIWIŃSKIkubek termiczny, zestaw nagród
15GRZEGORZ ULICHNOWSKIkubek termiczny, zestaw nagród
16MARTA ŚMIGIELSKAkubek termiczny, zestaw nagród
17KRYSTIAN SĘDZIAKkubek termiczny, zestaw nagród
18ANDRZEJ JEZIORSKIkubek termiczny, zestaw nagród
19ADRIAN DUDKOWSKIkubek termiczny, zestaw nagród
20TOMASZ LEWANDOWSKIkubek termiczny, zestaw nagród
21PIOTR GUZIEWICZkubek termiczny, zestaw nagród
22JAKUB KAMEDUŁAkubek termiczny, zestaw nagród
23JAKUB HOFMANkubek termiczny, zestaw nagród
24DANIEL SZYMAŃSKIzestaw nagród
25MARCIN BIEDKAzestaw nagród
26MARIUSZ MOKRASzestaw nagród
27PIOTR MARCINKOWSKIzestaw nagród
28ANDRZEJ JAMROZIAKzestaw nagród
29MACIEJ PAUŚzestaw nagród
30PAWEŁ MĄKAzestaw nagród
31DAWID WALCZAKzestaw nagród
32PRZEMYSŁAW BARTCZAKzestaw nagród
33JAKUB KAŹMIERCZAKzestaw nagród
34KAMIL KURZAWAzestaw nagród
35BARTOSZ OKOŃSKIzestaw nagród
36MAŁGORZATA STASIAKzestaw nagród
37WALDEMAR GAŁKAzestaw nagród
38TOMASZ ŁYSKAWKAzestaw nagród
39PRZEMYSŁAW STODOLNYzestaw nagród
40PAULINA KIDOŃzestaw nagród
41KAMIL NOWAKzestaw nagród
42MAREK FRYDRYCHzestaw nagród
43JAROSŁAW ZMYŚLONYzestaw nagród
44ROBERT BEDNAREKzestaw nagród
45ANETA WRÓBELzestaw nagród
46ADRIANNA HAZIAKzestaw nagród
47MACIEJ DREWKOzestaw nagród
48BOGDAN LASKOWSKIzestaw nagród
49MARIUSZ PIASECKIzestaw nagród
50MARIUSZ MAĆKOWIAKzestaw nagród
Przejdź do treści