Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-)

Akcje wyjazdowe

DataGodzinyMiastoMiejsce pobieraniaFormaPunkt na mapie
29.02.2024
(czwartek)
8.00-11.00KępnoHala widowiskowo-sportowa Projekt Kępno, ul. Sportowa 9Stacjonarna
29.02.2024
(czwartek)
9.00-12.00JarocinKlasztor o. Franciszkanów, ul. Franciszkańska 3Ambulans
01.03.2024
(piątek)
8.00-12.00KaliszPratt & Whitney Kalisz Sp. z o. o., ul. Elektryczna 4AAmbulans
01.03.2024
(piątek)
8.00 -11.00MarszewZespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie, Marszew 22Stacjonarna
01.03.2024
(piątek)
9.00-12.00JarocinKlasztor o. Franciszkanów, ul. Franciszkańska 3Ambulans
02.03.2024
(sobota)
12.00-15.00KoninSzkoła Podstawowa, ul. Sosnowa 16Ambulans
03.03.2024
(niedziela)
8.30-13.00KoźminekDworek Mielęckich w Koźminku, ul. Mielęckiego 4AStacjonarna
03.03.2024
(niedziela)
9.00-12.00TurekSala OSP, ul. 3 Maja 8Stacjonarna
03.03.2024
(niedziela)
9.00-12.00KraszewiceSzkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1Stacjonarna
03.03.2024
(niedziela)
8.30-12.00Osiek MałyUrząd Gminy Koło Gospodyń Wiejskich, ul. Główna 1Ambulans
04.03.2024
(poniedziałek)
8.30-12.00KępnoHala widowiskowo-sportowa Projekt Kępno, ul. Sportowa 9Ambulans
04.03.2024
(poniedziałek)
8.30-11.30KaliszZespół Szkół Techniczno-Elektronicznych, ul. Częstochowska 99-105Stacjonarna
05.03.2024
(wtorek)
8.00 -11.00JarocinJOK Jarocin, pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1Stacjonarna
05.03.2024
(wtorek)
8.30-12.30TrębaczówFirma Arkos, Trębaczów 69Ambulans
06.03.2024
(środa)
8.30-12.30KleczewZespół Szkół Ogólnokształcących, pl. Marszałka Piłsudskiego 13Stacjonarna
07.03.2024
(czwartek)
8.00 -11.00KępnoHala widowiskowo-sportowa Projekt Kępno, ul. Sportowa 9Stacjonarna
07.03.2024
(czwartek)
8.30-11.30KoninZespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego, ul. Budowlanych 6Stacjonarna
08.03.2024
(piątek)
9.00-12.00JarocinJOK Jarocin, pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1Stacjonarna
08.03.2024
(piątek)
15.00-18.00KoninParking przy Galerii Ferio, ul. Ogrodowa 31A, Stare MiastoAmbulans
08.03.2024
(piątek)
8.00-12.00Ostrów Wlkp.Zespół Szkół Technicznych, ul. Poznańska 43Stacjonarna
09.03.2024
(sobota)
8.15-12.15ŚlesinZespół Szkolno - Przedszkolny, ul. Żwirki i Wigury 55Stacjonarna
10.03.2024
(niedziela)
8.30-12.00KramskSzkoła Podstawowa, ul. Konińska 20Stacjonarna
10.03.2024
(niedziela)
9.00-12.00BoguszyceHala Sportowa Szkoła Podstawowa Boguszyce 54, gm. WierzbinekStacjonarna
11.03.2024
(poniedziałek)
8.00 -11.00KaliszZespół Szkół nr 2, ul. Rzemieślnicza 6Stacjonarna
11.03.2024
(poniedziałek)
8.00-12.00DobraCentrum Kultury, ul. Dekerta 34Ambulans
Przejdź do treści