Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-)

OSTROWSKA KARTA KRWIODAWCY

Wczoraj mieliśmy zaszczyt brać udział w wyjątkowym wydarzeniu. W Forum Synagoga zostały przez Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beatę Klimek wręczone pierwsze Ostrowskie Karty Krwiodawców. Jest to pierwszy w Wielkopolsce i trzeci w Polsce program zniżek dla honorowych dawców Cieszymy się, że Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu wraz z Oddziałem Terenowym w Ostrowie Wielkopolskim mogło pomóc w realizacji Programu Ostrowskiej Karty Krwiodawcy. Wspólne dzieło Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek, Stowarzyszenia Dobrowolnych Honorowych Dawców Krwi – Południowa Wielkopolska, Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wraz z Terenowym Oddziałem w Ostrowie Wielkopolskim, Polskiego Czerwonego Krzyża – Rejonowa Rada Krwiodawstwa oraz Klubu Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Kropla Życia” i radnego Marka Śliwińskiego to kolejny krok w celu promowania idei Honorowego Krwiodawstwa wśród mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego.

https://www.facebook.com/KrwiodawstwoKalisz

https://kalisz.wyborcza.pl/kalisz/7,181359,28076123,ostrowska-karta-krwiodawcy-pierwszy-w-wielkopolsce-i-trzeci.html?disableRedirects=true

OSTROWSKA KARTA KRWIODAWCY

OSTROWSKA KARTA KRWIODAWCY

Przejdź do treści