Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-)

Inspektor ochrony p.poż.- archiwalne

Regionalne  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zatrudni

pracownika  na   stanowisko:  inspektora  ochrony  p.poż   –     1/ 3 etatu

Termin składania  ofert do  22.03.2021 r.

          Informujemy, że skontaktujemy się z  wybranymi kandydatami   i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne

Opis stanowiska

       –  kontrola  w sprawach przestrzegania  wymagań przeciwpożarowych

       – kontrola  w zakresie wyposażenia  budynku , obiektu lub terenu /(w  sprzęt  p.poż.)

       – opracowanie  procedury w zakresie  p.poż.( zgodnie z wytycznymi)

Wymagania

Oferujemy

1.    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: sekretariat@krwiodawstwo.kalisz.pl

        w tytule wiadomości wpisując  – rekrutacja

 2.    Prosimy dołączyć informację dotycząca  przetwarzania  danych osobowych dla kandydatów do pracy  w RCKiK w Kaliszu i kwestionariusz osobowy pracownika  – w załączeniu
3.     Oferty kandydatów, które nie zostały wybrane na stanowisko w procesie rekrutacji, w których kandydaci nie wyrazili zgody na  wzięcie udziału w kolejnych  rekrutacjach, zostaną komisyjnie zniszczone.
Przejdź do treści