Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-)

Pielęgniarka – wynik naboru – archiwalne

Regionalne  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zatrudni  pracownika  na   stanowisko:

pielęgniarki

Termin składania  ofert: do 26.08.2022 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne.

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

  1. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: sekretariat@krwiodawstwo.kalisz.pl w tytule wiadomości wpisując – rekrutacja
  2. Prosimy dołączyć informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCKiK w Kaliszu i kwestionariusz osobowy ubiegającego o pracę – załączniki
  3. Oferty kandydatów, które nie zostały wybrane na stanowisko w procesie rekrutacji, w których kandydaci nie wyrazili zgody na wzięcie udziału w kolejnych rekrutacjach, zostaną komisyjnie zniszczone.
Przejdź do treści