Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-) Potrzebna krew o grupie Rh(-)

Pracownik gospodarczy – archiwalne

Regionalne  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zatrudni

 pracownika  na   stanowisko:  pracownika  gospodarczego – sprzątaczki

– 1/2 etatu  z możliwością 1 etatu

Termin składania ofert nieograniczony.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne

Opis stanowiska

Wymagania

Oferujemy

1. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: sekretariat@krwiodawstwo.kalisz.pl w tytule wiadomości wpisując – rekrutacja

2. Prosimy dołączyć informację dotycząca  przetwarzania  danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCKiK w Kaliszu

3. Oferty kandydatów, które nie zostały wybrane na stanowisko w procesie rekrutacji, w których kandydaci nie wyrazili zgody na  wzięcie udziału w kolejnych  rekrutacjach, zostaną komisyjnie zniszczone.

Przejdź do treści